Статті на тему вагітності

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ВАГІТНОЇ — ЗДОРОВ’Я НА ДВОХ

Вагітність – це період, який є одним з найважливіших, найвідповідальніших, найчарівнішим у житті жінки. Мама і малюк уже разом, вони об’єднані єдиною фізичною оболонкою. Вони обоє безперервно змінюються. І щоб зміни проходили завжди легко, необхідно, щоб потреби у поживних речовинах були задоволені.

Вагітні жінки знають, що харчуватися потрібно правильно. А що означає «правильно»?

Детальніше: ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ВАГІТНОЇ  —  ЗДОРОВ’Я НА ДВОХ

ВАГІТНІСТЬ ПІСЛЯ 35

Мода на народження першої дитини в більш зрілому віці прийшла до нас із заходу.

Ймовірно, найбільшою перевагою є сам факт, що Ви не поспішали заводити дітей. У вас був час для особистого зростання, для того, щоб подивитися світ. Ви, швидше за все, надійно влаштовані в плані фінансів і кар'єри.

Детальніше: ВАГІТНІСТЬ ПІСЛЯ 35

Чому стається викидень?

Викиднем називають втрату вагітності у терміні до 22 тижнів, ще до того, як плід здатний вижити поза материнською маткою. Більшість викиднів трапляються у першому триместрі (перші 12 тижнів вагітності). Деякі лікарі вважають, що до 50 % всіх вагітностей закінчуються викиднями ще до того, як жінка переконалася в тому, що вагітна.

Детальніше: Чому стається викидень?

Як стати донором сперми?

Донором може стати будь-який чоловік психічно і фізично здоровий, будь-якої національності та віросповідання.

Детальніше

Як стати донором ооцитів?

Як стати донорм яйцеклітин?

Донорство – це одне з найбільш благородних і гуманних рішень у житті людини. Ставши учасником програми донації яйцеклітин, ви зможете подарувати щастя материнства жінки, що живе в постійній надії, але не має власних можливостей для зачаття дитини.

       Детальніше

Як стати сурогатною мамою?

Сурогатне материнство – це один із методів лікування безпліддя, при якому ембріони отримані в циклі запліднення in vitro, переносять в матку жінки, яка генетично не пов’язана з цими ембріонами, для подальшого виношування та народження дитини.

Детальніше